Ruszamy w miasto

Różni są ludzie. Podobnie jak formy spędzania czasu wolnego. Jedni lubią wychodzić w miasto, natomiast inni lubię studiować literaturę i zgłębiać różne zagadnienia. Każdego trzeba uszanować. Ale jeżeli lubimy ruszać w miasto to potrzebne nam odpowiednie okrycie wierzchnie, mówiąc w skrócie ubranie. A jak mamy się do tego przystosować? Grunt, to odpowiedni dobór ubrania.

Człowiek czynu, który nie boi się wyzwań powinien również wyróżniać się swoim ubiorem. Ten ubiór powinien nas chronić zarówno przed zimnem, jak również przed upałem. Ponieważ dla człowieka, który rusza w miasto pora dnia i godziny nie jest przeszkodą jego ubranie powinno nadążać za nim. Deszcz, śnieg, upał, odrobina chłodu lub jeszcze inna pogoda – my musimy być do tego przygotowani. W dodatku ubiór nasz powinien być swobodny. Przecież będziemy przemieszczać różne przeszkody terenowe. A więc nic nie powinno krępować naszych ruchów. Wręcz przeciwnie – powinniśmy mieć sporą swobodę. A jedną z wielu możliwości jest ubiór na cebulkę. A to dlatego, że możemy go kombinować na różne sposoby i w razie czego ściągać poszczególne elementy ubioru. Przykładem może tutaj być dobór takich elementów ubioru, jak bielizna, polar oraz kurtka. Tego nie trzeba wyjaśniać. Na zewnątrz kurtka, pod spodem polar, a reszta na końcu. Już w polarze okrywającym pozostałe elementy naszej garderoby możemy zrobić wiele. Możemy iść przez miasto, możemy położyć się na trawie.

Wyobraźmy sobie, że przemierzamy parę ulic po to, aby położyć się na pobliskim wzniesieniu porośniętym trawom. W cieniu drzew. Wtedy odpowiedni polar będzie dla nas idealnym okryciem wierzchnim. Możemy się w nim pokazać wszędzie. Możemy swobodnie przemierzać ulice. Nie będzie on krępował nam ruchów i będzie dobrze wyglądał. Następnie możemy bez uporu wspiąć się po naszej górze i wejść na sam szczyt. W każdym razie na taką wysokość, na jakiej będziemy mogli sobie spocząć. Następnie możemy się tam położyć i sobie spokojnie odpocząć. Z góry patrzeć na ten świat. A jeżeli się ochłodzi lub zacznie padać to polar z kapturem nas ochroni.

Od czasu do czasu będzie nam również potrzebna kurtka. Ostatnia warstwa. Czasem bywa chłodniej lub pada deszcze. A wtedy kurtka pomoże nam się ochronić przed deszczem. Ludziom, którzy pewnym krokiem idą przez miasto przyda się kurtka dwuwarstwowa, laminatowa. Kurtka będąca połączeniem membrany z tkaniną zewnętrzną. Do tego jeszcze odpowiednia podszewka, która w formie siateczkowatego materiału zwisa luźno pod kurtką. A to wszystko dające produkt miękki, umożliwiający cyrkulację powietrza oraz odpowiednią izolację termiczną. Spore wymagania. Ale przecież ktoś, kto lubi raźnym krokiem iść przez miasto potrzebuje takiego ubioru. On nie zatrzyma się przed chłodem czy deszczem. Również upał nie może go zaskoczyć. To człowiek odważny i zdecydowany. Dlatego ubranie również powinno za nim nadążać.

Odpowiedni dobór ubrania jest ważny dla człowieka, który chce pewnym krokiem iść przez miasto. Dlatego ważne jest zaopatrzenie się w ubiór na każdą pogodę nie krępujący ruchów. Jednocześnie ma to być ubiór umożliwiający swobodę ruchów. I w dodatku dobrze jest jeśli ten ubiór nie zużyje się po jednym sezonie. Ale każdy człowiek lubiący przebojem iść przez miasto będzie w stanie samemu dobrać po czasie odpowiedni strój. I przebojowym krokiem iść przed siebie.

Advertisement

No comments yet.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.