Jak trafnie wybrać dobry prezent erotyczny?

Erotyczne akcesoria doskonale sprawdzają się w formie oryginalnego prezentu. Nie każda para jest jednak od razu gotowa jest na zakup seks-zabawki, dlatego nierzadko lepiej postawić na bardziej subtelne upominki. W każdym wypadku najważniejsze znaczenie ma odpowiednie dobranie erotycznego prezentu do temperamentu oraz upodobań partnera.

Zmysłowe upominki dla nieśmiałych

Osoby preferujące subtelne pieszczoty z pewnością zagustują w kosmetykach przystosowanych do sesji erotycznych, a także zapachowych świecach do masażu. Korzystanie z nich daje gwarancję odpowiednio pielęgnacji odpowiednio przyjemnej dla obojga partnerów, a jednocześnie jest sposobem na oswojenie się z tematyką erotycznych akcesoriów. Nierzadko nawet najdrobniejszy gadżet może powoli rozpalić apetyt na znacznie odważniejsze pomysły. Dla osób poszukujących nieco śmielszych rozwiązań, idealną alternatywą mogą się okazać jadalne olejki do ciała.

Erotyczne podarunki dla estetów 

Elementem wyjątkowo mocno rozgrzewającym atmosferę w sypialni oraz silnie działającym na wyobraźnię jest seksowna bielizna. W wielu przypadkach może się okazać modnym i stylowym dodatkiem niezapomnianego wieczoru. Zmysły estetów i wzrokowców wyostrzyć może zwłaszcza delikatna siateczka, zmysłowa koronka oraz inne pikantne wykończenia. Doskonałym pomysłem może być także biżuteria erotyczna. Do najbardziej pobudzających dekoracji należy zmysłowo układających się na kobiecym ciele łańcuszek, spoczywający na przykład na biodrach, plecach czy piersiach. Finezyjnym urozmaiceniem są także nakładki na sutki, które nadają wspólnym chwilom niespotykanej pikanterii.

Podarunki dla znawców tematu

Osoby nie bojące się eksperymentów z zabawkami erotycznymi mogą zdecydować się na zakup prezentu w bardziej ekskluzywnej formie. Parom mającym doświadczenie z wibratorami polecane są niezwykle modne pulsatory. Gadżety te wykonują ruch pulsacyjny do tyłu i do przodu, zapewniając niezwykle intensywne doznania dzięki możliwości regulacji poziomu wysyłanych fal. Erotyka coraz częściej ma bardzo wiele wspólnego także z medycyną niekonwencjonalną. Oryginalnym prezentem mogą być waginalne kulki gejszy, które służą do stymulacji oraz treningu mięśni Kegla. W sklepach znaleźć można także analogiczne akcesoria dla mężczyzn, stymulujące mięsień prostaty.

Zestawy prezentowe do zabaw erotycznych

Partnerzy najbardziej świadomi swoich potrzeb oraz otwarci na eksperymenty, bardzo często obdarowują się nawzajem całymi zestawami prezentowymi. Można pośród nich znaleźć rekwizyty i akcesoria, które rozbudzają wyjątkowo silny apetyt na doznania erotyczne. Zestawy tego typu zawierają na przykład urządzenia stymulujące, żele intymne, pejcze czy szarfy do zawiązywania oczu lub nadgarstków. Najlepszą porą na zrobienie sobie takiego wspólnego prezentu to chociażby Walentynki. Partnerzy powinni jednak ustalić, jakiego rodzaju zestaw sprawi przyjemność obojgu. Taka okazja to również doskonały pretekst do szczerej rozmowy na temat własnych fantazji i potrzeb, bez których trudno o udany seks.

Portal Crazydreams.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

Advertisement

No comments yet.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.