Ważne akcesoria samochodowe

Nie ważne czy jeździmy naszym samochodem na co dzień czy od święta. Nieważne czy to nasze miejsce pracy czy tylko środek lokomocji. Nieważne czy to auto prywatne czy służbowe. Są gadżety, które musimy posiadać, nie tylko ze względu na ich użyteczność, ale czasem również na ich wygląd. Będą one również ciekawym pomysłem na prezent dla osoby, która dużo czasu spędza w trasie lub kupiła nowy samochód.

Breloczki 

Nie wszystkie akcesoria samochodowe są oczywiście niezbędne. Czasem są tylko wymysłem właściciela, ale fakt jest taki, że klucze noszone bez żadnej zawieszki wyglądają ubogo. Gdy mają małą objętość łatwiej je też zgubić. Warto więc zainwestować w jakiś ciekawy breloczek czy smycz, która sprawi, że klucze będą widoczne i rozpoznawalne dla nas i innych domowników. Genialnym gadżetem dla wszystkich zapominalskich okaże się lokalizator kluczy, który sprawi, że problem szukania kluczy każdego ranka przestanie być tak dotkliwy.

Zapachy

Po jakimś czasie użytkowania w naszym samochodzie może zacząć unosić się jakiś nieprzyjemny zapach. Szczególnie w przypadku aut, w których właściciel spożywa posiłki, pije kawę i inne napoje. Wyrzucanie na podłogę śmieci może powstać trochę nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się nawet po posprzątaniu. Warto dlatego kupić odświeżacz powietrz, który zniweluje uciążliwy i nieprzyjemny zapach. Nawet w autach nowych i szczególnie zadbanych okaże się on niezbędny, ponieważ wsiadanie do samochodu pachnącego wanilią, oceanem, lasem czy nawet gumą balonową jest o wiele przyjemniejsze, niż wsiadanie do pojazdu bez zapachu. Odświeżacz dla naszego samochodu jest tym samym co dla człowieka dezodorant czy perfum.

Ładowarki

W dzisiejszych czasach wiele osób musi używać swojego telefonu komórkowego przez długi czas. Telefony często posiadają bardzo słabą baterię, która potrafi odmówić posłuszeństwa po kilku godzinach intensywnej pracy. Nic dziwnego, jednak nie możemy pozwolić na to, żeby zaskoczyło nas to w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego też warto kupić dobrą ładowarkę samochodową, która szybko naładuje naszego smartfona. Samochodem jeździ zawsze kilka osób albo jesteś zmuszony do używania kilku telefonów na raz? Warto wtedy zainwestować w rozdzielacz, który pozwoli na ładowanie kilku urządzeń na raz.

Uchwyty

Znowu coś dla osób, które często jeżdżą. Jest wygodny w czasie używania nawigacji oraz przy rozmowach telefonicznych. Zwiększa bezpieczeństwo naszej jazdy i nie rozprasza kierowcy.

Nakładki progowe

Marzy Ci się domowy tuning niskim kosztem? Możesz kupić nakładki progowe, które nie tylko wyglądają ciekawie, ale i są użyteczne. Oprócz odświeżenia wyglądu naszego samochodu zmniejszą one zabrudzenia i zarysowania mogące powstać przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu.

Każdy samochodowy maniak powinien je mieć. Nie ważne czy jest młodym czy doświadczonym kierowcą, czy jest kierowcą zawodowym czy amatorem używającym samochodu jako środka komunikacji. Jeżeli jeszcze nie ma wymienionych akcesoriów samochodowych, powinien kupić je jak najszybciej lub dostać w prezencie na jakąś najbliższą okazję.

O porady eksperta zapytaj motos.pl

Advertisement

No comments yet.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.